O nas

Usiądź za „Kółkiem” w naszym Ośrodku Szkolenia Kierowców

Bycie kierowcą to rodzaj niezależności. Jeżeli masz uprawnienia do prowadzenia pojazdu, nie musisz korzystać z drogich taksówek ani prosić o podwózkę. Wsiadasz w auto i jedziesz tam, gdzie chcesz. Jeśli lubisz prowadzić, możesz też zacząć na tym zarabiać. Zanim jednak to się stanie, musisz ukończyć odpowiedni kurs i zdać państwowy egzamin. W naszym Ośrodku Szkolenia Kierowców „Kółko” w Kaliszu nie tylko nauczymy Cię prowadzić, ale przede wszystkim damy Ci tę upragnioną niezależność.

Od lat szkolimy kierowców, bo wierzymy, że po odpowiednim przygotowaniu każdy może się nim stać. Dowodem tego jest ponad 6000 kursantów, którzy zaufali nam i dziś siadają za kółkiem różnych pojazdów – od motocykli, przez samochody osobowe, aż po ciężarówki i pojazdy specjalistyczne. Przekonaj się i Ty, dlaczego warto skorzystać właśnie z naszych usług.

Co oferujemy?
Swoją ofertę kierujemy właśnie do Ciebie, jeżeli tylko chcesz rozpocząć swoją przygodę w roli kierowcy. W naszym Ośrodku Szkolenia Kierowców „Kółko” w Kaliszu szkolimy w kategoriach: AM, A1, A2, A, B1, B, B+E, C, C+E. Oferujmy również jazdy doszkalające oraz tzw. kursy ekspresowe.

9 tys.
przeszkolonych
kursantów
7 tys.
przeprowadzonych
szkoleń
25 +
lat doświadczenia
w nauce jazdy
Wysoka zdawalność
egzaminów
Nie masz czasu na poprawki? Zapisz się do nas. Z nami egzaminy zdasz za pierwszym razem. Stawiamy na jakość lekcji, a to przekłada się na wysoką zdawalność egzaminów wśród naszych kursantów.
Pojazdy takie same jak
na egzaminie
To samo auto na kursie i na egzaminie? Tak, to możliwe. W naszej szkole uczysz się jeździć takim samym pojazdem, jakim dysponuje WORD Kalisz.
Możliwość zdawania
egzaminu naszym
pojazdem
Stresujesz się jazdą nieprzetestowanym wcześniej samochodem? Oszczędź sobie nerwów i skorzystaj z możliwości zdawania egzaminu naszym pojazdem.
Elastyczne godziny nauki jazdy
Masz na co dzień napięty grafik? Spokojnie. U nas to Ty decydujesz, kiedy odbędzie się kolejne spotkanie z instruktorem. My dostosujemy się do Ciebie.
Odbieramy i odwozimy
pod dom na terenie
Kalisza
Kłopot z dojazdami do OSK? Nie u nas. Przed lekcją odbierzemy Cię spod wskazanego adresu, a po lekcji bezpiecznie odwieziemy do domu.
Instruktorzy z wieloletnim
doświadczeniem
Doświadczenie, cierpliwość i optymistyczne podejście – takie cechy wyróżniają naszych instruktorów, dlatego jesteśmy pewni, że się dogadamy.
Zapewniamy materiały
szkoleniowe
Nie wiesz, gdzie szukać materiałów do nauki? Bez obaw. Dbamy o solidną podstawę teoretyczną, dlatego zapewnimy Ci wszystkie potrzebne materiały edukacyjne.
Place manewrowe
na terenie Kalisza
Z nami nie stracisz czasu na dojazdy na ćwiczenia. Jazda po łuku, parkowanie i ruszanie ze wzniesienia – tego wszystkiego nauczysz się na naszym placu manewrowym na terenie Kalisza.

KONTAKT

Potrzebujesz jazd doszkalających
lub po prostu masz pytania?

SKONTAKTUJ SIĘ